Уличная елка, 3Д освещение, Уличное освещение
Виробник вуличних гірлянд
Мінімальна партія від 10 шт
Уличная елка, 3Д освещение, Уличное освещение
Виробник штучних
вуличних ялинок
Уличная елка, 3Д освещение, Уличное освещение
Виробник світлодіодних прикрас
Slider

Про компанію Green Tree Lights

Компанія Green Tree Lights (GTL) утворена у Києві в 2017 році як офіційний і єдиний дистриб’ютор ПП «Ялинка України» на території України та за її межами. Основними продуктами реалізації є штучні ялинки та сосни, вуличного та інтер’єрного використання, а також, продаж Flаsh і 3D піксельних гірлянд для прикрашання ялинок, фасадів і вулиць, виробництва компанії «Ялинка України».
Штучна ялинка – це найкраще рішення до свята для вашої компанії, ТРЦ чи міста. Ми пропонуємо вуличні ялинки на замовлення висотою від 3 до 45 м з надміцним корпусом, що стійкий до температур і вогню. А також – інтер’єрні ялинки, які мають полегшений каркас та пухнасту хвою. Всі види наших ялинок прості у транспортуванні, навіть найвищі з них в розібраному вигляді вміщуються в кузов вантажного автомобіля. Вибрати та купити штучну ялинку ви можете в нашому каталозі!

Проте, якою б гарною не була ялинка, однак яскравішою її зроблять гірлянди та різноманітні світлові прикраси! Гірлянди та світлові мотиви обов’язковий елемент святкової композиції. Купити гірлянду можна де завгодно, але купити ЯКІСНУ гірлянду вийде не скрізь. А отже питання вибору LED гірлянд не менш важливе за вибір самої ялинки, до того ж зробити з них повноцінну світлову композицію зможе не кожен. З нашим досвідом та різноманіттям якісних ЛЕД гірлянд ви не ризикуєте помилитись з вибором. Якщо вам потрібно купити гірлянду для вулиці, то це також не проблема, наш виробник застосовує одну з найкращих технологій захисту від пилу та води – ступінь захисту IP68.

Компанія GTL цікавиться новинками та тенденціями на ринку святкового оформлення. Ми приймаємо активну участь в міжнародних виставках. Так, в лютому 2018 року ми побували на виставці Christmasworld, яка щорічно проходить в Франкфурті. Неймовірна, навіть казкова атмосфера цієї події стала для нас другим Різдвом. Сотні святкових композиції, та ще більше запитань щодо їх втілення, в результаті, принесли нам незабутній професійний досвід, який ми з задоволенням використаємо для підготовки – тепер вже вашого свята.

З першого ж дзвінка компанія Green Tree Lights стає вашим особистим консультантом з питань вибору, установки та прикрашання ялинки.

Не баріться, телефонуйте прямо зараз. І не забувайте – свято наближається!

Бажаєте дізнатись більше про нашу продукцію? Залиште свій номер телефону і ми з Вами звяжемось.

Контактна інформація

 • Україна, Київ
 • вул. В. Гетьмана, 27, оф. 432
 • +38(044)233-58-47
 • Генеральний директор
 • Стасюк Олександр
 • +38(097)477-21-14
 • [email protected]
 • Директор з маркетингу
 • Іванінів Олександр
 • +38(067)447-31-43
 • [email protected]